Mustafa Yesil Ilkogretim Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mustafa Yesil Ilkogretim Okulu

Mustafa Yesil Ilkogretim Okulu Forum Sitesine Hosgeldiniz

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Gaziosmanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün Düzenlemiş Olduğu Öğretmenlerarası Futbol Turnuvasında Okulumuz Finalde Ş.Ö.Mustafa Gümüş İ.Ö.O.'nu 4-2 yenerek şampiyon olmuştur..

Nefes Nefese.. (Almanya Ligi)

YazarMesaj
SerdarKilic
Tembel Öğrenci
Tembel Öğrenci
SerdarKilic

Nefes Nefese.. (Almanya Ligi) Empty
MesajKonu: Nefes Nefese.. (Almanya Ligi)   Nefes Nefese.. (Almanya Ligi) Icon_minitimePerş. 14 Mayıs 2009, 07:11

Alman Ligi´nde bitime 2 hafta kala lider Wolfsburg ile aynı puana sahip takipçisi Bayern´i sadece 2 gol ayırıyor.

Bundesliga yine tarihi sezonlarından birini yaşıyor. Geçtiğimiz hafta sonu Stuttgart’a deplasmanda farklı kaybeden Wolfsburg evinde son dönemin formda ekibi Dortmund’u 3-0 mağlup etti. Tarihinde ilk kez şampiyonluğa koşan Yeşil-Beyazlılar’ın zaferinde süper ikili Dzeko (2) ve Grafite tek golle başrolü oynadı. Grafite (24), Dzeko (22) ikilisi Wolfsburg’un 70 golünün 46’sına imza attı. Averajla ikinci sırada bulunan Bayern Münih de Leverkusen’e aynı tarifeyi uyguladı. Golleri Toni, Ribery ve Podolski attı. Teknik direktör Klinsmann’ı gönderdikten sonra ligde tekrar şampiyonluk iddiasını ortak olan Bayern’in yeni sezon için ise Hollandalı Luis Van Gaal ile anlaştığı bildirildi. Zirvede nefes nefese bir yarış veren bu iki ekibi Hertha Berlin de alttan sıkıştırıyor. Mavi-Beyazlılar deplasmanda Christoph Daum’un çalıştırdığı Köln’ü 2-0’lık skorla devirdi. Alman Ligi’nde Hertha; Wolfsburg ve Bayern Münih’in bir puan gerisinde üçüncü sırada bulunuyor.

Nefes Nefese.. (Almanya Ligi) 18_254491_14FAN08WOLTS

Nefes Nefese.. (Almanya Ligi)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Almanya Liginde Şampiyon Kim Olacak ?
» Beko Basketbol Ligi Yarı Final Serisi..