Mustafa Yesil Ilkogretim Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mustafa Yesil Ilkogretim Okulu

Mustafa Yesil Ilkogretim Okulu Forum Sitesine Hosgeldiniz

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Gaziosmanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün Düzenlemiş Olduğu Öğretmenlerarası Futbol Turnuvasında Okulumuz Finalde Ş.Ö.Mustafa Gümüş İ.Ö.O.'nu 4-2 yenerek şampiyon olmuştur..

GALATASARAY NİCKLERİ

YazarMesaj
OKAN
Admin
Admin
OKAN

GALATASARAY NİCKLERİ Empty
MesajKonu: GALATASARAY NİCKLERİ   GALATASARAY NİCKLERİ Icon_minitimeC.tesi 09 Mayıs 2009, 07:52

Avrupayı dize getirmiş ne milan ne real madrid durabilmiş karşısında en fazla duran 120 dk dayanabilmiş Aslanın pençesine güzel galatasaray nickleri.

BiZ GöNüLLERE ÇEKTİK BAYRAKLARI DİREKLERE DEĞİL. BİZ TARİHE YAZDIK İSMİMİZİ DUVARLARA DEĞİL. BİZ AVRUPADA AÇTIK BAYRAĞI KADIKÖYDE DEĞİL. BİZ DÜNYAYA POZ VERDİK ŞAKŞAKÇILARA DEĞİL. VE BİZ İMPARATORLARLA BÜYÜDÜK KESTANELERLE DEĞİL.

FENERBAHÇELİ MİSİN? ALLAH BAŞKA DERT VERMESİN Smile

1905 TE DOĞDU AŞKIMIZ , SARI KIRMIZI AKAR KANIMIZ, CIMBOMBOM FEDA OLSUN SANA CANIMIZ ÖLENE KADAR HEP SENIN YANINDAYIZ

CİMBOMBOM DIYEREK SANA YUZ KOYDUK, SARININ YANINA KIRMIZI KOYDUK, YILLARDAN BERIDIR HEP SENIN OLDUK, CIMBOMBOM SEN BIZIM HERSEYIMIZSIN

SAPSARIYLA KIRMIZI KALBIMIZIN YILDIZI , SAMPIYON OL CIMBOMBOM AL BIZIM CANIMIZI...

Cimbom forması tutkulu bir aşk gibidir. Sevdiğini bırakmaz, sevmediğinin de yüzüne bakmaz.

Bu şarkımız dillerde, Cimbombom gönüllerde, Saat 20:45 te, Ali Samiyende!

Avrupayı vura vura dize getireceğiz, Samiyenin ortasına bayrağı dikeceğiz!

Aslan cimbom kupaların yıldızı, Benim kanım akar sarı kırmızı!

Bu taraftar senle gurur duyuyor, Cimbombomu tüm avrupa tanıyor..

Türkiyenin gururu taraftarın cimbomu, Seni sevdik gönül verdik şanlı GALATASARAY!

Cimbomum yarim sarı kırmızım benim, Dün seninle yarışan bu gün herkes perişan!

Dünyalar bir olsada engel olamaz bize barış dosluk kardeşlik bitti artık bu sene eylül ün sabahında dayandık kapalıya bu yolun dönüşü yok öleceksin kanarya ultrAslan
Şu garip dünyada anlaşılmaz ömrümüz, Galatasaray'dan başkasını sevemez gönlümüz.

sensiz ne gün doğar ne akşam olur ya senle ya hiç.

Senin birşey yapmana gerek yok aslanım Asaletin yeter.

bize kupa getirme senin sevgin dünyaya bedel.

GALATASARAY NİCKLERİ
1 sayfadaki 1 sayfası