Mustafa Yesil Ilkogretim Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mustafa Yesil Ilkogretim Okulu

Mustafa Yesil Ilkogretim Okulu Forum Sitesine Hosgeldiniz

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Gaziosmanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün Düzenlemiş Olduğu Öğretmenlerarası Futbol Turnuvasında Okulumuz Finalde Ş.Ö.Mustafa Gümüş İ.Ö.O.'nu 4-2 yenerek şampiyon olmuştur..

Mustafa Yeşil Kimdir ?

YazarMesaj
SSKLC
Admin
Admin
SSKLC

Mustafa Yeşil Kimdir ? Empty
MesajKonu: Mustafa Yeşil Kimdir ?   Mustafa Yeşil Kimdir ? Icon_minitimeC.tesi 09 Mayıs 2009, 08:16

MUSTAFA YEŞİL ( 1959 – 2002 )

1959’da Trabzon Vakfıkebir’de doğan Mustafa Yeşil İstanbul Fatih Gelenbevi Ortaokulu ve Vefa Lisesini bitirdi. Askerlik sonrası sanayici olarak iş hayatına başladı. 1989 yılından itibaren 7 yıl RP (Refah Partisi) Gaziosmanpaşa İlçe Teşkilatında Yönetim kurulu üyeliği ve Halkla İlişkiler Birim Başkanlığı yaptı. 1991 Genel Seçimlerinde 6. Bölge milletvekili adayı olarak seçimlere katıldı. Mahalli İdareler Enstitüsünde ‘’Şehircilik ve Belediyecilik’’ eğitimini tamamladı. 27 Mart 1994 Mahalli İdareler Seçimlerinde Refah Partisinden, 18 Nisan 1999 seçimlerinde de Fazilet Partisi’nden iki dönem Gaziosmanpaşa Belediye Meclis üyesi seçildi. Recep KORAL’ın Belediye Başkanlığında, Belediye Başkan Yardımcılığı ile birlikte Belediye Encümeni Başkanlığı görevini de yürüten Mustafa YEŞİL, evli ve dört çocuk babası. Mustafa YEŞİL, Recep KORAL’ın milletvekili adaylığı için Belediye Başkanlığından istifasının ardından Belediye Meclisinde yapılan seçimle 30 meclis üyesinin oyunu alarak 15 Ağustos 2002 tarihinde Gaziosmanpaşa Belediye Başkanlığı’na seçildi. Başkanlığının henüz 19. Gününde 02 Eylül 2002 günü hunharca bir saldırı sonucu ağır yaralanan YEŞİL, 07 Eylül 2002 tarihinde tüm çabalara rağmen kurtarılamayarak Hakk’ın Rahmetine kavuştu.

Mustafa Yeşil Kimdir ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Mustafa Yeşil İ.Ö.O. 1-4 Şht. Öğrt.Mustafa Gümüş İ.Ö.O.
» Final : Mustafa Yeşil İ.Ö.O. 4-2 Ş.Ö.Mustafa Gümüş İ.Ö.O.
» Mustafa Yeşil İ.Ö.O. 5-1 Preveze İ.Ö.O.
» Mustafa Yeşil İ.Ö.O. 8-6 Emine Sabit Büyükbayrak İ.Ö.O.
» Yarı Final : Mustafa Yeşil İ.Ö.O. 5-3 Küçükköy End.Mes.Lisesi