Mustafa Yesil Ilkogretim Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mustafa Yesil Ilkogretim Okulu

Mustafa Yesil Ilkogretim Okulu Forum Sitesine Hosgeldiniz

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Gaziosmanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün Düzenlemiş Olduğu Öğretmenlerarası Futbol Turnuvasında Okulumuz Finalde Ş.Ö.Mustafa Gümüş İ.Ö.O.'nu 4-2 yenerek şampiyon olmuştur..

Fortis Türkiye Kupası Beşiktaş'ın !

YazarMesaj
SerdarKilic
Tembel Öğrenci
Tembel Öğrenci
SerdarKilic

Fortis Türkiye Kupası Beşiktaş'ın ! Empty
MesajKonu: Fortis Türkiye Kupası Beşiktaş''ın !   Fortis Türkiye Kupası Beşiktaş'ın ! Icon_minitimePerş. 14 Mayıs 2009, 07:20

BOBO'CAN BABA'CAN SEN NE ZAMAN ALA'CAN?
Beşiktaş, İzmir ****** Stadı'nda Fenerbahçe'yi ezdi geçti ve Fortis Türkiye Kupası Şampiyonu oldu! 26 yıldır bu kupayı kazanamayan Fenerbahçe, dün de hüsrana uğradı! 4-2'lik zaferle gelen kupa şampiyonluğu, muhteşem Beşiktaş taraftarını coşturdu! Siyah-beyazlılar, İzmir'de adeta masal gibi bir gece yaşadılar.

Tam 26 yıldır bu kupayı müzesine götüremeyen Fenerbahçe, dün de 4-2'lik mağlubiyet ile taraftarını kahretti! Beşiktaş, 6'da Yusuf'un golü ile öne geçti. Bu golde Volkan Babacan amatör kalecilerin bile yapmayacağı bir hata yaptı. 27'de Daniel Güiza skoru eşitledi. 56'da Bobo jeneriklik bir golle skoru 2-1'e getirdi.

Bu golde Bobo'yu önce Roberto Carlos, sonra da Volkan Babacan seyretti. 64'te Tello'nun şutu üst direkte patladı. 74'te Bobo kendisinin 2., Beşiktaş'ın 3. golünü attı. 80'de Holosko farkı getirdi: 4-1. 90+1'de Alex penaltı golü ile skoru belirledi: 4-2. Beşiktaş'a kupayı Federasyon Başkanı Mahmut Özgener verdi.

Dört çeker kupa sever

Yusuf, Bobo (2) ve Holosko ile sonuca gidip 26 yıldır kupaya hasret F.Bahçe'ye hava attı.

Şampiyonluğa koşan Beşiktaş, Fortis Türkiye Kupası final maçında Fenerbahçe'yi 4-1 yenerek bu sezonki ilk kupasına ulaştı. Sonucu merakla beklenen maçta goller yağmur gibi geldi. Henüz 6. dakikada Yusuf, Volkan'ın yanlış yerde durmasının faturasını attığı akıl dolu golle kesti: 1-0. Yılmayan Fenerbahçe, Beşiktaş'ın geriye çekilmesini fırsat bilerek
pozisyonlara girmeye başladı. 27. dakikada Güiza ile eşitliği sağladı.

Bobo tarihe geçti
İkinci yarıda sahada Beşiktaş şov vardı. Bobo 56 ve 74. dakikalarda attığı nefis iki golle farkı bir anda açarken, 80. dakikada da Holosko'ya klas bir topuk pası verip kupayı garantiye aldı. 64'te Tello'nun vuruşu üst direkte patlarken, Alex'in 91'deki penaltı golü skoru ilan etmekten ileriye gitmedi: 4-2. Son 4 yılda 3. kez kupaya uzanan Kartal, toplamda ise 8. kupasını elde etti. Bobo, Beşiktaş'ın kupadaki en golcü (19) futbolcusu oldu.

Fortis Türkiye Kupası Beşiktaş'ın ! F74E06A7B370E445927C8F35x

Fortis Türkiye Kupası Beşiktaş'ın !
1 sayfadaki 1 sayfası