Mustafa Yesil Ilkogretim Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mustafa Yesil Ilkogretim Okulu

Mustafa Yesil Ilkogretim Okulu Forum Sitesine Hosgeldiniz

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Gaziosmanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün Düzenlemiş Olduğu Öğretmenlerarası Futbol Turnuvasında Okulumuz Finalde Ş.Ö.Mustafa Gümüş İ.Ö.O.'nu 4-2 yenerek şampiyon olmuştur..

Doğu'nun yıldızı parladı: 134-128

YazarMesaj
OKAN
Admin
Admin
OKAN

Doğu'nun yıldızı parladı: 134-128 Empty
MesajKonu: Doğu''nun yıldızı parladı: 134-128   Doğu'nun yıldızı parladı: 134-128 Icon_minitimeC.tesi 16 Mayıs 2009, 12:07

Doğu'nun yıldızı parladı: 134-128 26221

NBA All-Star 2008 organizasyonu yıldızların maçıyla sona erdi. All-Star karşılaşmasını Batı Karması'nı 134-128 yenen Doğu Karması kazandı. MVP ödülü ise LeBron James'in oldu.
Çaylaklar maçıyla başlayıp, yetenek yarışmasıyla devam eden NBA All-Star Haftasonu, Batı Karması - Doğu Karması maçıyla sona erdi. New Orleans'ta oynanan ve NTV'den naklen ekranlara gelen 'yıldızların' mücadelesinden, Doğu Karması 134-128 galip ayrıldı.

New Orleans Arena'yı dolduran 16 bin basketbolsever önünde maça iyi başlayan taraf 'Doğu' oldu. Özellikle Jason Kidd'in estetik asistleriyle renklenen ilk çeyrekte, Batı Karması'nda yer alan geçtiğimiz yılın MVP'si Kobe Bryant, parmağındaki sakatlık nedeniyle ilk 3 dakika içinde alkışlar arasında kenara geldi. Batı Karması ilk bölümdeki farkı Steve Nash'in asistleriyle eritmesine rağmen, periyot 34-28 Doğu'nun üstünlüğüyle tamamlandı.

Dwight Howard ve LeBron James'in şık 'alley-hoop'larıyla heyecan kattığı ikinci çeyrekte de üstünlüğünü koruyan Doğu, soyunma odasına 74-65 önde girdi.

Üçüncü çeyrekte Steve Nash ve Chris Paul ile tutunmaya çalışan rakibine Ray Allen ve Paul Pierce'ın etkili oyunlarıyla cevap veren Doğu Karması, periyodu 106-93 önde bitirdi.

Son çeyrekte toparlanan Batı, Amare Stoudemire ve Dirk Nowitzki'nin de skora katkısıyla, bitime 6 dakika kala 114-112 öne geçti. Son bölümleri büyük çekişmeye sahne olan karşılaşmada Ray Allen, üst üste üçlükleriyle devreye girdi ve zevkli mücadelenin galibi 134-128'lik skorla Doğu Karması oldu.

Doğu'nun yıldızı parladı: 134-128 Bati

MVP LEBRON
Doğu Karması, bu sonuçla rakibine karşı son 4 yılda 3. kez üstünlük sağlarken, maçın en değerli oyuncusu LeBron James seçildi.

28 sayıyla oynayan Ray Allen'dan sonra en skorer ikinci isim olan LeBron, Doğu Karması adına 30 dakika sahada kaldığı geceyi 27 sayı-8 ribaunt-9 asistle tamamladı.

Cleveland Cavalierslı yıldız, 5. kez seçildiği All-Star'da 2006'dan sonra kariyerinin ikinci MVP ödülünü almaya hak kazandı ve NBA tarihinde bu onura iki kez layık görülen 11. oyuncu oldu.

Bu arada 200 ülke ve bölge televizyonundan naklen yayınlanan 57. All-Star mücadelesinin tekrarı, kaçıranlar için bugün saat 22.00'de yine NTV ekranlarında olacak.
Basketball monkey

Doğu'nun yıldızı parladı: 134-128
1 sayfadaki 1 sayfası