Mustafa Yesil Ilkogretim Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mustafa Yesil Ilkogretim Okulu

Mustafa Yesil Ilkogretim Okulu Forum Sitesine Hosgeldiniz

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Gaziosmanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün Düzenlemiş Olduğu Öğretmenlerarası Futbol Turnuvasında Okulumuz Finalde Ş.Ö.Mustafa Gümüş İ.Ö.O.'nu 4-2 yenerek şampiyon olmuştur..

TRABZON NİCKLERİ

YazarMesaj
OKAN
Admin
Admin
OKAN

TRABZON NİCKLERİ Empty
MesajKonu: TRABZON NİCKLERİ   TRABZON NİCKLERİ Icon_minitimeC.tesi 09 Mayıs 2009, 08:03

Bir gün HERKEZ TRABZONSPOR´LU olmasin BIRAKIN ´O´ ayricalik bizde kalsin, cünkü fazlamiz TRABZONSPOR´LU oluşumuz!!!!!!!!!!

BiZ TRABZONLUYUZ bÜkEmEdIgImIz BiLeGi KiRaRiZ!!!!!! TRABZONSPOR FOR EVERRR!!

ALLAH bize fenerli olmayi nasip etmez INSALLAH -AMINNN!!!!!!

BORDO-MAVI akar kanim bu kani kimse durduramaz durdursa bile bu ALLAH´in kulu olamaz!!!!!!

fener,galata,bjk Üc büyük olabilir ama sen TEK büyük sün TRABZONSPOR´UM

konu$makla adam olunsaydi fenerbahçe adam olmu$tu ama TRABZON ÖGRETECEK

Ölüm nereden gelirse gelsin cenazeme bordo mavi çiçek atilacaksa mezar ta$ima Trabzonsporlu yazilacaksa ölüm ho$ gelsin sefa gelsin.

Ne manita ne araba, saci sari kendi kara, TRABZONSPOR´un krali YATTARA..!!!!!!!!!!!!!1

candan taraftariz biz, BORDO MAVi rengimiz.. Ne alex´i ne ailtonú, bizimkisi GÖKDENiZ..!!!!!!!

sana ne sarkilar ne siirler yeter,TRABZONSPOR´um ismin cihana bedel !!!! sana taraftarindan tek bir söz : UGRUNDA ÖLÜRÜZ, BUNU BIL YETER!!!

TRABZON NİCKLERİ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» GALATASARAY NİCKLERİ
» BEŞİKTAŞ NİCKLERİ
» FENERBAHÇE NİCKLERİ